";

SHADE CARPORT

Cena od: 49.900,- Kč

ZCELA NOVÝ AUTOPŘÍSTŘEŠEK NEJEN PRO LÉTO
Opět přinášíme nové výrobky v sortimentu. Navázali jsme spolupráci s novým dodavatelem a díky tomu vám můžeme představit naši žhavou novinku – přístřešek pro automobil Shade Carport!

LEHKOST A VZDUŠNOST
Ocelové kryté stání Shade Carport nabízí velmi pevnou, ale přesto subtilní konstrukci a elegantní křivky, které působí lehkým a vzdušným dojmem.

BAREVNÉ VARIANTY
Volit můžete ze dvou barevných provedení  - černo /šedé a černo/žluté. Oceníte také neuvěřitelnou variabilitu základního modelu.

VÝŠKA PODLE VAŠEHO VOZU
Systém táhel a kolejnic umožňuje přizpůsobení polohy střechy, ale také její výšky přesně podle vašich požadavků a typu automobilu. Vejdete se jak se sporťákem, tak i s větším vozidlem až do výšky 1,82m. Pro majitele většího vozového parku nebo pro použití na parkovištích je zde možnost sestavit více přístřešků v řadě vedle sebe.
 

KVALITA OCHRÁNÍ VÁŠ MAJETEK
Výkyvy počasí, v poslední době tak časté, už vás nikdy nepřekvapí. Ocelový autocarport ochrání před silným slunečním zářením, deštěm a větrem, nánosy sněhu i před kroupami. V létě zajistí příjemný stín, v zimě vám odpadne starost s ometáním sněhu i škrabáním skel. Ani poškození kroupami zaparkovaný vůz neohrozí. Konstrukce i střešní výplně z kvalitních materiálů odolávají všem nepříznivým povětrnostním vlivům a šetří tak váš čas i peníze. V létě, v zimě – prostě jen nastoupíte a odjíždíte.

MONTÁŽ
Toto kryté parkovací stání si buď jednoduše smontujete svépomocí, nebo si můžete objednat montáž na klíč. Naši zkušení technici přístřešek přivezou, sestaví a zajistí. Stačí mít připravený betonový podklad, o zbytek se již postaráme my. Záruka na zboží i montáž je samozřejmostí, stejně jako ta nejlepší cena na trhu.

V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA
Naše produkty kombinují obojí. Jsou jednoduše a rychle sestavené a krásné na pohled. Vám už zbývá jen využívat všech jejich předností.

SHADE CARPORT:

  • moderní pevná ocelová konstrukce
  • výběr barev – v černo-šedá | černo - žlutá
  • Vnější rozměry: délka: 5,8 m | výška: 1,9 m | šířka: 3,1 m
  • Vnitřní rozměry: délka: 5,8 m | výška: 1,82 m | šířka: 2,85 m

Ceniková cena: 49 900,- bez DPH

SKLADEM - dodání do třech dní, NYNÍ DOPRAVA ZDARMA

Kontaktujte nás

+420 702 063 323
+420 777 254 283

KARAVAN CARPORT - AKCE 2021

Cena od: 102.410 Kč

STEEL STRAIGHT CARPORT T

Cena od: 81.000 Kč

Partneři

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.