";

X-LINE

Cena od: 76.000,- Kč

HLINÍKOVÉ PARKOVACÍ STÁNÍ PRO JEDEN A VÍCE VOZŮ
Zastřešení pro automobily X-LINE tvoří štíhlé obloukové stojiny a oblouková střecha. Výsledný celek je lehký a vzdušný, poskytne však bezpečnou ochranu pro každý vůz. Nadčasová elegance a moderní design předurčují kryté parkovací stání X-LINE i pro ty nejluxusnější vozidla.
Zastřešení modelové řady X-line z hliníkové konstrukce doplněné polykarbonátem. Konstrukce je v základním modulu určena pro jedno auto. Stejně jako u verze PRESTIGE je možné přidávat další moduly a libovolně rozšiřovat.

MAXIMÁLNÍ PŘIZPŮSOBENÍ AUTOPŘÍSTŘEŠKU
Nezáleží na počtu ani typu vašich automobilů. Hliníkové garážové stání je modulativní, umožňuje tedy libovolné rozšíření. Autopřístřešky lakujeme práškovou barvou dle stupnice RAL, povrch lze také upravit speciální dekorovou fólií, např. v imitaci dřeva, karbonu, mramoru, PVC, atd. Střešní krytinu tvoří dutinkový polykarbonát s UV vrstvou a odolností proti kroupám do 25mm. Standardně je dodáván v čirém provedení, na vyžádání je k dispozici bronzový (kouřový), světle modrý, světle zelený anebo poslední novinka -  „kladívkový“, často také nazývaný FREEZE. Struktura vypadá jako zmrazené sklo. 

Autopřístřešky vám můžeme také lakovat práškovou barvou dle stupnice RAL nebo upravit povrch do speciálních odstínů a vzorů. Pro vaši představu například v imitaci karbonu, dřeva, mramoru, PVC a několika dalších desítek speciálních designů, které toto stání co nejlépe přizpůsobí okolí.

Díky této úpravě může přístřešek vypadat například jako dřevěné garážové stání, avšak s životností několikanásobně vyšší oproti dřevěnému přístřešku nebo klasickým hliníkovým autopřístřeškům. Více o této speciální metodě ZDE.

PRO VĚTŠÍ VOZY A LEPŠÍ PŘÍSTUP
Verze zastřešení pro automobily X-line V4.3 je uzpůsobena pro obvyklý vozový park u nás. Pro větší vozidla nabízíme verzi X-lineV14. Větší rozměry zaručují vyšší komfort při parkování, upravená střecha pak lepší přístup k zadním dveřím automobilu. Materiálové vlastnosti a možnosti řešení tohoto carportu jsou stejné pro obě verze. 

Často používaná varianta pro designové účely zejména ve spojení se vzorovou/dekorovou povrchovou úpravou, dodáváme cenově výhodné základní dvojstání k rodinným domům od 99.500,-

SPOLEHLIVÁ OCHRANA ZA NEJLEPŠÍ CENU
Kvalitní materiály společně s precizním zpracováním zaručují krytému parkovacímu stání vysokou pevnost a odolnost proti nepřízni počasí. Garážové stání je dimenzováno na zatížení sněhovou pokrývkou až do 100 kg/m2, hodí se tedy i do vyšších poloh. Společně s odolností proti silnému krupobití a větru až o síle orkánu zabezpečí váš klidný spánek bez obav z poškození vozu.

X-LINE:

 • moderní pevná hliníková konstrukce lakovaná práškovou barvou
 • možnosti úpravy vlastní barvy dle vzorníku RAL
 • střecha je z čirého 10mm polykarbonátu  s UV ochranou.
 • na přání lze dodat bronzový čirý, světle modrý, světle zelený nebo kladívkový bronz / čirý
 • rozměry základního modulu stání pro jeden vůz
  • šířka: 2,5m |  délka: 5,4 m  |  nejnižší projedná výška:  2,1m
 • rozměry  garážového stání pro dva vozy
  • šířka: 5,1m |  délka: 5,4m | nejnižší projedná výška:  2,1m
  • libovolná možnost rozšíření v řadě po 2,5m / jeden vůz
 • dimenzováno na zatížení sněhovou pokrývkou až do 100 kg/m2 - podrobně viz. VÁHA SNĚHOVÉ POKRÝVKY
 • odolnost proti větru do rychlosti orkánu do 90km/hod

Cena dopravy a instalace viz ceník ZDE   Uvedené ceny jsou bez DPH.

Ukázky možností rozšíření:

NETRADIČNÍ ŘEŠENÍ PRO VÝJIMEČNÝ PROSTOR
Lehký hliníkový carport s netypickým vzhledem ozvláštní okolí vašeho domu a vytvoří příjemné zákoutí pro parkování. Subtilní konstrukce neomezuje prostor pro nastupování a nakládání zavazadel, ani pro případný úklid nebo sekání trávy. 

Kontaktujte nás

+420 702 063 323
+420 777 254 283

KARAVAN CARPORT - AKCE *podzim 2023*

Cena od: 129.500 Kč

STEEL STRAIGHT CARPORT T

Cena od: 89.100 Kč

VOLNÁ POZICE Svářeč - zámečník

Cena od: 42.000 Kč

Partneři

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.