";

O zastřešení

KROUPY A SILNÉ KRUPOBITÍ JSOU NEPŘÍTELEM ZAPARKOVANÝCH VOZIDEL!!!

Vozidlo bez přístřešku je odkázané síle přírody a takto to může dopadnout i u vás před domem. Takto to vypadalo v Praze před pár lety.  Ke krupobití došlo 15. srpna 2010 na území města Prahy a okolí.

Nahlášené škody dosáhly až ke 2 miliardám, zejména na zaparkovaných automobilech. Sami určitě vnímáte poslední léta spojená s četnější a četnější odpolední bouřkou doplněnou o krupobití v čase, kdy odcházíte z práce domů...
 
Škoda na vozidle může dosáhnout značných rozměrů, dokonce vůz může být zcela na odpis. Ale i pár pouhých důlků od krup značně snižují hodnotu vozu, a hlavně kazí vzhled vašeho automobilu…
 
Jak opravit auto po kroupách? Existují možnosti, ale jsou značně nákladné jak z pohledu peněz, tak z pohledu času, který tomu budete muset věnovat a nikdo vám ho nezaplatí… Investujete do přístřešku na auto!

Náš auto přístřešek dokáže ochránit auto před kroupami, a to i v silném krupobití! Naše prvky, ze kterých vyrábíme stání, jsou na tento živel testovány.

Můžete se setkat s názorem, že kroupy poškodí polykarbonát -  ano, může se tak stát, ale to díky dvěma faktorům -  byl použit levný, čínský polykarbonát bez UV ochrany, a po čase zkřehnul a ztratil svoji odolnost například levné skleníky a levné stříšky, nebo byl použit příliš slabý polykarbonát v kombinaci se špatným montážním postupem.


 

Partneři

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.