";

O zastřešení

DECORAL - POVRCHOVÉ ÚPRAVY PŘÍSTŘEŠKŮ

Speciální možnosti povrchové úpravy konstrukcí autopřístřešků  -  dřevo, karbon…

DECORAL -  speciální, designová  vrstva,  která dá autopřístřešku nezaměnitelný vzhled povrchu a konstrukci jiný rozměr!

Líbí se vám dřevo jako materiál, ale dřevěné konstrukce přístřešků jsou příliš masivní a nepůsobí vzdušně?  Máme pro vás řešení ocelové nebo hliníkové „oblékneme“ do více jak  25-ti vzorů včetně velice moderního karbonu.

        

Co je to Decoral?  Jedná se o moderní technologii, která je spojena s práškovou lakovnou. Na povrch profilu je nanesena vrstva práškové barvy, která je vypálena v peci po dobu 20 minut. Pak je profil zabalen do speciální fólie s požadovaným vzorem.  Následnou sublimací inkoustu z transferové fólie se konstrukce závěrečně vypaluje. Po odstranění fólie je vzor dekoru slit s práškovou barvou. Lakovaný povrch se vyznačuje dobrou odolností proti poškrábání, je odolný vůči nárazům např. štěrku, kamení apod. a má vynikající vnější trvanlivost. Kromě imitace dřeva v různých odstínech můžeme nabídnout povrchovou úpravu i v designu uhlíkových vláken - karbonu.

Touto další vrstvou získáváte výrazně lepší vlastnosti proti korozi a jinému poškození laku. Další možností úprav je žárový pozink ocelolových konstrukcí, nebo lakování dle stupnice RAL.

Partneři

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.