";

Ocelové přístřešky

Naše společnost nenabízí přes Alu-carport jenom hliníkové přístřešky v několika variantách, ale i ocelové přístřešky Steel carport. Jedná se například o velmi prestižní garážové stání na auto s plachtou označené jako Prestige. Dokážeme vám navrhnout a vyrobit i jiné přístřešky a přístavky pro auta na míru v různých designech, velikostech a provedeních jako jsou Steel Carport, stání Duo apod.

Kompletní nabídku ostatních autopřístřešků naleznete na www.AUTO-PRISTRESEK.cz. Najdete zde přehled všech zastřešení, krytých garážových stání, carportů, přístřešků nad vchod, i zastřešení velkých teras a balkónů.

OBLAST S VYŠŠÍM SNĚHOVÝM PÁSMEM
Setkali jste se s nabídkou hliníkových přístřešků, ale jste v oblasti s vyšším sněhovým pásmem? Máme pro vás řešení. Steel Carport ve stejném designu jako je hliníkový přístřešek a co víc – nemusíte se přizpůsobovat daným a hotovým rozměrům. Ocelové autopřístřešky je možné přizpůsobit přesně požadovaným rozměrům vašeho pozemku nebo přesně podle typu vašeho vozu.

MODERNÍ PLOCHÉ PŘÍSTŘEŠKY
K některým domům se hodí designově lehké japonské přístřešky Skiatsu, k některým pouze ploché moderní přístřešky.  Nemusíte již hledat kompromisy při výběru carportu a zastřešení parkovacího stání. Přinášíme vám tolik variant, že k vašemu domku padne jako ulitý originální přístřešek na auto od nás.

Tyto moderní autopřístřešky a přístřešky s rovnou střechou mají mnoho variant a různých dispozičních řešení. Je jen na vás, zda budete chtít jednoduše zastřešit dvě auta, nebo potřebujete přístřešek na auto, ke kterému je součástí část na vaše kola, golfové bagy nebo zahradní náčiní.

Plochý přístřešek na auto s kůlnou, nebo kočárkárnou? Kam schováme v zimě zahradní nábytek? Už se nemusíte ptát. Ocelové kryté stání je tu pro vás.

STŘECHA VAŠEHO AUTO PŘÍSTŘEŠKU
Jako jediní vyrobíme kryté stání pro váš vůz dle vašich představ s různými střešními krytinami ve variantách polykarbonát, sklo, plexi a jiné.

KOMPLETNÍ SLUŽBY
Naše společnost vám dokáže nabídnout komplexní služby od poradenství až po realizaci zastřešení vozu na klíč. A to buď z naší vlastní produkce, nebo ve spolupráci s celou řadou světových výrobců.
Jako specialisté na problematiku zastřešení aut máme mnoho spokojených zákazníků a doporučují nás nejen soukromé osoby, ale i velké firemní areály a soukromé podniky.

STAVEBNÍ POVOLENÍ pro přístřešek na auto? Nepotřebujete! Carport do 25m2 nevyžaduje stavební povolení ani ohlášení. Povoluje se v režimu územního souhlasu, se kterým vám rádi při realizaci pomůžeme a poskytneme potřebné informace. Máme pro vás připraveno naše desatero „jak postavit autopřístřešek“, a to vás upozorní na důležité věci a usnadní tak realizaci vašeho nového garážového stání.

Partneři

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.