";

Zastřešení teras

HLINÍKOVÉ DESIGNOVÉ PERGOLY I NADČASOVÉ ZAKÁZKOVÉ TERASY

MODERNÍ TREND SI PROSTĚ A JEDNODUŠE ŽÁDÁ VZDUŠNÉ PŘÍSTŘEŠKY
Poslední dobou vzrůstá zájem jak o hotová zastřešení teras, tak i o zakázkové přístřešky. Proto bychom i vám rádi nabídli možnosti zastřešení vašeho zahradního nábytku,
kterému nejen prodloužíte jeho životnost, ale prodloužíte si tak i pobyt a požitek z venkovního posezení za nepříznivého počasí. Zpříjemněte si chvíle na vaši terase či balkónu.

PŘÍJEMNÍ POSEZENÍ ZA KAŽDÉHO POČASÍ
Prodlužte si pobyt na vaší terase a užijte si příjemné posezení, i když se počasí příliš nevydaří. Vás i vaše přátele spolehlivě ochrání přístřešek na balkon či terasu.
Kvalitní hliníkové zastřešení odolá silnému větru, dešti i krupobití, přenese vysokou sněhovou pokrývku, a navíc je prakticky bezúdržbové.
Usazený prach smyje déšť, spadané listí odfouká vítr. A vy tak můžete jen v klidu relaxovat na vzduchu.

PŘÍSTŘEŠKY NAD DVEŘE
Nestačí vám pouhá stříška nad vchodové dveře? Rádi byste zastřešili větší plochu před vašimi dveřmi? Potřebujete schovat kočárek, hračky a jiné?
Máme pro vás přístřešky nad dveře, ideální nejen pro zastřešení francouzských dveří. Přístřešky nad dveře zvelebíme vaši terasu i balkon, máte tak vyřešeno zastřešení terasy i sezení.
Váš vchod bude náhle originální a odlišný od ostatních obyčejných vchodů s promáčenou rohožkou.
Už se nemusíte bát o životnost vašich dveří a věcí, které před nimi zapomenete či schválně odložíte.

RYCHLÉ DODÁNÍ, SNADNÁ MONTÁŽ
Jak hliníkové, tak i ocelové zastřešení balkonu i terasy máme v mnoha variantách skladem, zboží může být do dvou dnů u vás.
Montáž nevyžaduje stavební práce, je velmi jednoduchá a rychlá, vhodná i k provádění svépomocí. 

VOLNÁ POZICE Svářeč - zámečník

Cena od: 42.000 Kč

Partneři

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.