";

Hliníkové přístřešky

AUTO PŘÍSTŘEŠEK
Ochrana vozu a zároveň designový prvek k vašemu domu. Nemáte-li prostor v garáži nebo se vám nelíbí řešení hotových garáží, které zabírají mnoho prostoru? Máme pro vás celou řadu řešení ochrany vašeho vozu.

VŠE V JEDNOM
Hledáte kvalitní přístřešek za rozumně přijatelnou cenu? Chcete mít kryté stání na auto, které všem na první pohled říká design, lehkost a elegance? Jsou tu pro vás hliníkové přístřešky nebo-li Alu carport.

KONEC ÉRY DŘEVĚNÝCH ROBUSTNÍCH PŘÍSTŘEŠKŮ NA AUTA

VYBERTE SI
Hliníkové zastřešení aut můžete vybírat z několika variant. Od pevných konstrukcí po levné varianty, které si dokážete smontovat sami. Jakostní hliník je materiál, ze kterého jsou vyráběny naše přístřešky na auto pro vás. Hliníkové zastřešení a přístřešky jsou vhodné nejen na auta, ale i jako zastřešení vchodu teras a zimních zahrad.

NOVÁ ÉRA
Přístřešky VERA CARPORT, Skiatsu, CARPORT DOME jsou známé, a uznávané po celém světě a už i u nás! Hliníkové přístřešky jsou bezúdržbové, odolávají korozi, vydrží fungovat celou řadu let a vaše auta tak budou déle chráněna před nepřízní počasí.

DNEŠNÍ DOBA JE O ELEGANCI, LEHKOSTI A KVALITĚ

KARAVAN CARPORT - AKCE *podzim 2023*

Cena od: 129.500 Kč

VOLNÁ POZICE Svářeč - zámečník

Cena od: 42.000 Kč

VÍCEÚČELOVOST HLINÍKOVÝCH STÁNÍ A PŘÍSTŘEŠKŮ
Přístřešek nemusí sloužit jako stání pro auto, lze jej stejně tak dobře využít na zastřešení terasy nebo místa pro kuřáky. Pro vysokou ochranu před UV zářením můžete hliníkový přístřešek použít k zahradnímu bazénu či pískovišti. Integrovaný okapový systém je samozřejmostí. 

DOMLUVTE SI OSOBNÍ SCHŮZKU

Zvažujete nebo jste rozhodnuti koupit garážový přístřešek? Náš prodejní tým vám rád poradí při výběru vašeho carportu.
Spokojenost našich zákazníků, kteří si chtějí pořídit přístřešek na auto, zajištuje:
Rychlé jednání, nabídka či osobní návštěva.

Kontaktujte nás

+420 702 063 323
+420 777 254 283

Partneři

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.