";

CARPORT VERA

Cena od: 45.000,- Kč

LEVNÝ HLINÍKOVÝ PŘÍSTŘEŠEK
Carport Vera je nejlevnější variantou zastřešení automobilu (již od 42 000,- Kč), přesto splňuje všechny požadavky na kvalitní autopřístřešek. Jako podpěry z jedné strany využívá stěnu domu, ke které se montuje. Tím šetří místo i peníze a svou subtilní konstrukcí nenaruší ráz okolí. Naopak jej může vhodně dokreslit.

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ, DOSTATEČNÉ ROZMĚRY
Toto kryté parkovací stání je vhodné i pro montáž svépomocí. Nejsou nutné stavební práce, hliníkový přístřešek je velmi rychle připraven k použití. Zároveň však poskytuje spolehlivou ochranu automobilu a velký prostor pro parkování v délce skoro 6 metrů!

KVALITNÍ MATERIÁL S PRECIZNÍM ZPRACOVÁNÍM
Moderní eloxovaný hliník
, který používáme pro toto zastřešené garážové stání, zaručuje prakticky neomezenou trvanlivost, bezúdržbovost, barevnou stálost a odolnost proti nepřízni počasí. Krytina z akrylového skla je dimenzována na zatížení větrem, sněhem i krupobitím. Naše kvalitní autopřístřešky vám zaručí klidné spaní bez obav o váš automobil.

ELEGANCE S MINIMÁLNÍMI NÁKLADY
Stání pro automobil Vera s obloukovou střechou působí lehce a vzdušně, štíhlý a elegantní design vkusně doplní exteriér vašeho domu. Cenově výhodné hliníkové zastřešení auta vůbec nemusí být na úkor vzhledu. Na přání vám vyrobíme hliníkový přístřešek tak, aby co nejlépe ladil se stylem vašeho bydlení. Můžete také volit mezi verzí bez okapu a verzí se dvěma okapy integrovanými v nohách stání pro auto.

NEJJEDNODUŠŠÍ ZPŮSOB, JAK ZASTŘEŠIT TERASU
Díky rozměrové variabilitě není problém carport Vera použít i jako zastřešení terasy. Vaše letní grilování nebo posezení s přáteli tak nepřekazí nečekané rozmary počasí. Před ostrým sluncem, deštěm i kroupami vás spolehlivě ochrání naše levné hliníkové pergoly. Ty jsou ke koupi již od 29 000,- v různých velikostech i barevných provedeních.

CARPORT VERA:

  • Speciální eloxovaná hliníková konstrukce, která využívá stěnu domu
  • zastřešení z akrylového skla 3mm - základní odstín skla kouřový/bronzový - popřípadě čirý, matný, zelený nebo světle modrý
  • okapnice pro svod dešťové vody je integrované v noze
  • standartní rozměry garážového přístřešku
    • šířka 3m |  délka: 5,84m | nejnižší průjezdná výška:  2m
  • dimenzováno na zatížení sněhovou pokrývkou až do 60 kg/m2 - podrobně viz.  

    VÁHA SNĚHOVÉ POKRÝVKY

  • odolnost proti větru do rychlosti 70 km/hod
Skladem dodání do 48hodin.

Cena dopravy a instalace viz. ceník ZDE   Uvedené ceny jsou bez DPH.

Kontaktujte nás

+420 702 063 323
+420 777 254 283

KARAVAN CARPORT - AKCE *podzim 2022*

Cena od: 115.000 Kč

STEEL STRAIGHT CARPORT T

Cena od: 81.000 Kč

VOLNÁ POZICE Svářeč - zámečník

Cena od: 42.000 Kč

Partneři

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.