";

PRESTIGE

Cena od: 145.900,- Kč

EXKLUSIVNÍ PŘÍSTŘEŠEK PRO AUTO
Na rozdíl od ostatních modelů se ocelové kryté stání Prestige vyznačuje moderním designem konstrukce a díky absenci zadního, nebo postranních nosníků poskytuje výjimečně snadný přístup k vozidlu. Střechu stání pro automobil zajišťuje speciální plachta, kterou můžeme dodat v několika barevných odstínech. Plachtu lze také potisknout a použít její plochu k reklamním účelům. Luxusní vzhled a precizní provedení předurčují přístřešek Prestige k zastřešení VIP vozů.

ELEGANTNÍ CARPORT DO NÁROČNÝCH PODMÍNEK
Tento kvalitní autopřístřešek netradičního technického řešení a designu díky ocelové konstrukci s plachtou má extrémní pevnost. Svým typem konstrukce se hodí na místa, kde hodně fouká a auto je z přední strany v podstatě 100% chráněné. Je dimenzováno na silný vítr 130 km/hod  i velké množství sněhu 130 kg/m2

PRESTIŽNÍ DOPLNĚK K VAŠEMU DOMU
Na přání jsme schopni vyrobit přístřešek PRESTIGE L, kde střecha není z PVC plachty ale z polykarbonátu. Pro tento typ nás neváhejte kontaktovat. Ocelovou konstrukci můžeme také dodat ve vámi zvoleném odstínu stupnice RAL. Můžeme se přizpůsobit i barvám vaší fasády, logu firmy, nebo třeba barvě tašek vašeho domu. Proti korozi a pro zajištění dlouhé životnosti konstrukci žárově zinkujeme.

MAXIMÁLNÍ VARIABILITA
Prestige jsou přístřešky s řadovým stáním s libovolnou možností rozšíření v řadě. Je možné dodat kryté parkovací stání v několika velikostech. Z pohledu výšky dvě verze - pro osobní auta nebo vysoké dodávky. Šířku lze upravit dle potřeby v rozmezí 2,5-3m dle potřeby +  lze připojit libovolný počet přídavných modulů pro další vozy.

MÁTE TOHO K PARKOVÁNÍ HODNĚ?
Hledáte kvalitní autopřístřešek, který pojme celý váš vozový park? Ať už máte autopůjčovnu, nebo jen rozvětvenou rodinu a hustou síť přátel, zastřešení vozidel už není problém. Vyberte si velikost carportu přesně podle vašich potřeb. Prestige je také často používaná varianta pro komerční účely - hotely, golfová hřiště, pro VIP parking, nebo pro horské prostředí.

Prestige:

 • moderní pevná ocelová konstrukce se zinkovanou úpravou
 • možnosti úpravy vlastní barvy dle vzorníku RAL
 • střecha z vysoce kvalitní PVC tkaniny o hmotnosti 670 g/m2 - výběr barev viz >> vzorník
 • PRESTIGE  L – střecha tvořená z 10mm dutinkového polykarbonátu.
 • rozměry základního modulu pro vůz
  • šířka: 2,5-3 m |  délka: 6 m | nejnižší projedná výška:  2,6m | 3,1m vyšší verze
  • libovolná možnost rozšíření v řadě 3m, 9m,
 • dimenzováno na zatížení sněhovou pokrývkou až do 130 kg/m2 - podrobně viz.

  VÁHA SNĚHOVÉ POKRÝVKY

 • odolnost proti větru do rychlosti orkánu 130 km/hod

Cena dopravy a instalce viz. ceník ZDE   Uvedené ceny jsou bez DPH. 

AKČNÍ CENA NA OMEZENÉ KUSY od 95.220,-

Ostatní hliníkové přístřešky a zastřešení naleznete níže v přehledu produktů ostatních carportů, střech na auta a autopřístřešků.

Kontaktujte nás

+420 702 063 323
+420 777 254 283

KARAVAN CARPORT - AKCE *podzim 2023*

Cena od: 129.500 Kč

STEEL STRAIGHT CARPORT T

Cena od: 89.100 Kč

VOLNÁ POZICE Svářeč - zámečník

Cena od: 42.000 Kč

Partneři

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.