";

O nás

Naše společnost se úspěšně zabývá problematikou zastřešení aut, a jako jediná se v České republice zabývá POUZE garážovými přístřešky, krytými parkovacímí stání a autopřístřešky na profesionální úrovni.

Neprodáváme jen hotové výrobky, ale zabýváme se i vlastní produkcí a také zakázkovou výrobou přístřešků na auta.  Dokážeme ochránit jak ty nejmenší a nejrychlejší auta, tak i velké dodávky i motorky. Jako jediní na trhu dokážeme nabídnout zastřešení na obytné vozy hotovými výrobky, ale i zakázkovou výrobou přímo na míru přesných rozměrů aktuálního obytného vozu. Této problematice jsme věnovali hodně času, známe a dokážeme nabídnout nejlepší řešení.

Zastřešení parkovacího stání nabízíme v desítkách verzích a možnostech.
Dokážeme upravovat rozměry, dávat konstrukci do barvy jako třeba barvu vašich střešních tašek, oken, plotu nebo také kevlaru i dřevěného podbití, že sousedi nepoznají rozdíl. To vše díky tomu, že pracujeme s nejmodernějšími technologiemi, a tím vám dokážeme splnit všechny požadavky.

Je jen na vás, zda budete chtít zastřešené parkovací stání v barvě vašeho plotu, v barvě střechy či dřevěného podbití u vaší střechy.

ODLIŠTE SE ORIGINALITOU

Hliníkový přístřešek pro váš vůz umíme v barvě KARBON, ve vzoru DŘEVA i MAMORU.

U nás si můžete vybrat střechu dle vašeho přání – střecha na auto může být polykarbonát, plexisklo, sklo v různých provedeních – čirá, bronz, kouřová, barva…
Ocelové stání na auto ideální nejen pro vyšší sněhové pásmo.

 

 

 

Partneři

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.