";

O zastřešení

KARAVAN VS CARPORT

Váš obytný vůz nebo karavan je využíván hlavně v letních měsících.  Jak jej ale ochráníte v zimním období nebo v období krup? Nemáte tak prostornou garáž pro obytný vůz nebo si ji draze platíte mimo váš domov? Vadí vám sníh, který celoročně leží na střeše? Vadí vám tíha sněhu na střeše, opotřebení zalištování z tajícího sněhu i voda špinící celé obytné auto v místech, kde stéká po stěnách?

Nabízíme vám řešení – zastřešení obytného automobilu,obytného vozu, přívěsu nebo přístřešek nad karavan. Naší specializací je výroba a prodej zastřešení na všechna auta.  Jako jediná firma v CZ a SK jsem schopni vyrobit zastřešení dle vašeho vozu ať máte HYME,  Adria, Bürstner,  Roller Team, Carado, Knaus,  Caravelair nebo Dethleffs Caravans. Rozměry vašeho vozu nejsou pro nás žádnou překážkou. Přístřešek nemusí být jen pouhé zastřešení karavanu, ale může být rozšířeno pro vaše osobní auto nebo pro motorku. Stejně tak dokážeme přístřešek navázat na váš dům.

Zabýváme se výrobou z ocelových nebo hliníkových profilů, ty nám poskytují vyrobit velkorozměrové přístřešky, přičemž si zachovají svoji vzdušnost a lehkost. To je níže zachyceno v příkladu stání dle zadání zákazníka – délka: 8,5m, šířka: 6m, výška: 3,3m - určeno hlavně pro obytný vůz ADRIA + jedno osobní auto. Tyto vlastnosti vám dřevěný přístřešek nad auto nemůže poskytnout a dřevěné stání nebude nikdy takto vzdušné.

Samozřejmostí jsou různé materiálové možnosti, povrchové úpravy lakování dle vzorníku RAL, žárový pozink, fólie s kvalitní imitací dřeva nebo i karbonu a další možnosti. Tyto úpravy vám zajistí dlouhou životnost a ochrání vaše investice do obytného vozu.

Pro menší obytné automobily a karavany nabízíme typizované konstrukce s cenou od 40.000,- pro větší obytná auta vám připravíme kalkulaci přímo dle daných rozměr, cena se pohybuje individuálně 80-150 tis za dvojstání.

Přístřešek na karavan, obytný vůz je velice praktická i ekonomická varianta ke každému vozu.

Tento produkt nalezenete na www.AUTO-PRISTRESEK.cz

Spolupracujeme s celou řadou předních výrobců a dovozců obytných aut, výrobců vestaveb.

 

Partneři

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.