";

O zastřešení

PŘÍSTŘEŠKY NA AUTA V LETNÍCH MĚSÍCÍCH

Přístřešky na auta zvyšují komfort parkování, chrání váš automobil před vnějšími vlivy a dokážou zmírnit některé nepříjemné aspekty jednotlivých ročních období.V letních měsících je z hlediska parkování asi nejčastějším problémem horké počasí a ostré slunce.

Naše hliníkové nebo ocelové carporty mají krytinu z polykarbonátu nebo plexiskla, často kouřově tónovaného, což zajišťuje odstínění prostoru pod zastřešením vozu. Všechny krytiny jsou opatřeny UV vrstvou pro ještě lepší ochranu. Subtilní konstrukce přístřešků pro auto s minimem svislých nosných prvků umožňuje výbornou cirkulaci vzduchu, která může ještě zlepšit tepelnou pohodu v zaparkovaném voze.
 

Kryté parkovací stání také může předejít škodám způsobeným letními bouřkami doprovázenými krupobitím. V posledních letech jsou silné bouřky stále častější a škody na zaparkovaných automobilech se šplhají do miliard. Všechny prvky, ze kterých jsou vyráběny naše designové přístřešky, jsou testovány na silné krupobití. Odolnost proti větru je garantována min. do 70km/h, u některých typů až do 130km/h. Nemusíte se tedy bát, že by byla krytina střechy na automobil poškozena a váš vůz byl vystaven řádícím živlům.

Ocelové či hliníkové zastřešení ochrání vaše auto také před znečištěním od ptáků a z větší části od něj udrží dál i padající listí a poletující pyly.

KATALOG PŘÍSTŘEŠKŮ A ZASTŘEŠENÍ ZDE

Partneři

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.