";

O zastřešení

ZASTŘEŠENÍ TERAS VS SLUNEČNÍ PLACHTY

Pokud hledáte či zatím vybíráte zastřešení terasy, jistě jste se setkali s nabídkou slunečních plachet.

Sluneční plachty jsou designová záležitost a částečně i praktická. Slovo částečně praktická zmiňujeme hned z několika negativních důvodů. Sluneční plachta zajistí příjemný stín vašemu venkovnímu posezení v letních horkých dnech... Bohužel do doby, než se zvedne vítr...

Tyto designové sluneční plachty musíte při zvýšeném větru stáhnout, a to vám přinese řadu dalších starostí. Rychle sklidit ze stolu, a hlavně musíte schovat zahradní venkovní nábytek před blížícím se deštěm.

U hliníkových nebo ocelových zastřešení teras můžete dál sedět a vychutnávat si příjemné chvíle s vašimi blízkými i za nepříznivého počasí, dešti, větru, dokonce i krupobití.
Zastínění plachtou je využíváno max. na dva až tři letní měsíce. Nezapomínejte, že naše proměnné podnebné pásmo není vhodné pro tento typ zastřešení. Nenechte se zlákat, ale kochejte se katalogovými fotkami slunečních plachet u designových zahraničních residencí.
Je důležité promyslet, co chcete od zastřešení terasy či balkonu.

 

Partneři

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.