";

O zastřešení

DESIGNOVÝ HLINÍKOVÝ CARPORT

ELEGANTNĚJŠÍ PŘÍBUZNÝ DŘEVĚNÝCH PŘÍSTŘEŠKŮ...

Představte si ideální zastřešené parkovací stání. Znamená pro vás tento pojem lehkost, vzdušnost, eleganci, snadnou a rychlou montáž, jednoduchou (nebo žádnou) údržbu, barevné provedení na míru, sladění s exteriérem domu? To všechno mohou nabídnout designové carporty.
Ještě donedávna byla volbou číslo jedna dřevěná krytá parkovací stání. Tento materiál už v posledních letech není příliš žádaný. Dřevěná zastřešení vozů jsou zatlačována do pozadí moderním designem hliníkových carportů.

Hliník převyšuje dřevo nejvýrazněji ve dvou oblastech – trvanlivost a bezúdržbovost. Životnost hliníkových přístřešků je prakticky neomezená. Nevyžadují nátěry, opravy ani výměny součástek, nepodléhají korozi, plísním nebo mechům a netrpí povětrnostními vlivy. Na hliníkové parkovací stání nemusíte po celou dobu jeho využívání téměř vůbec sáhnout. O umytí se postará déšť, nečistoty odstraní vítr. Pouze v případě velmi suchého počasí je občas vhodné vzít do ruky zahradní hadici a přístřešek opláchnout.Hliníkové střechy pro auta oproti dřevěným působí štíhlým a vzdušným dojmem, vyzařují nadčasovou eleganci a díky pestré nabídce modelů dokážou podtrhnout vzhled jakéhokoliv domu. 
 
 

 
 
Střešní krytiny jsou vybaveny UV filtrem, který šetří lak automobilu a zabrání blednutí jeho barev. Díky tónování střešních výplní je prostor stání odstíněný, zaparkovaný vůz je tedy chráněn jak před deštěm, tak před ostrým sluncem. Použité materiály jsou odolné proti zkroucení, nehrozí tedy nechtěné změny tvaru zastřešení.
 
 
 
 
Díky velké variabilitě levných i designových hliníkových přístřešků můžete vybírat z mnoha velikostí, barev i tvarů a vytvořit tak střechu nad vůz přesně podle vašich představ. I pokud se vám přece jenom více líbí dřevo než hliník, nebo se vám stylově hodí k exteriéru domu, máme řešení. Hliníkové zastřešení vozu je možné vyrobit tak, že je na první pohled k nerozeznání od dřevěného. Používáme moderní dekorové folie, které zároveň slouží jako další ochranná vrstva.
 

Partneři

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.