";

O zastřešení

HLINÍKOVÝ PŘÍSTŘEŠEK

Vaše garáž je plná kol, sekaček, golfových bagů, zahradního nářadí a dětských tříkolek? Vaše auto přišlo o parkovací stání? Rozrostl se vám vozový park a auto není pod střechou?

Máme pro vás širokou nabídku bezúdržbových přístřešků na auta několika druhů a konstrukčních řešení. Autopřístřešky jsouz většiny z lehkého ale pevného eloxovaného hliníku, který doplňuje plexisklo či polykarbonát. Carport můžete vybírat z několika barevných variant. Nejvyhledávanějším a neprodávanějším přístřeškem jsou ALU CARPORT a STREIGHT CARPORT.

Alu carport vyniká obloukovou střechou s výplní plného polykarbonátu, nejčastěji kouřově tónovaného, který zajistí,
že na váš vůz nebude pršet,sněžit, a vyhne se mu ijarní pil padající listí.

SKLADEM

STREIGHT CARPORT se vyznačuje rovnou střechou z plexiskla ve více barevných provedeních. Oba tyto typy zastřešení stojí pouze na dvou nohách – stojinách, což působí velmi elegantně a subtilně. To oceníte nejen při nastupování a vystupování z auta, ale i při údržbě zahrady a okolí stání.

S našimi přístřešky už nebudete v zimě škrábat okna, ani odmetat sníh. Smetáček můžete odložit na jiná uklízení. Nabízíme hotové přístřešky i zakázkovou výrobu zastřešení vašeho vozu šitou přímo na míru k vašemu domupro jedno i více aut najednou.

RÁDI VÁM POMŮŽEME VYBRAT IDEÁLNÍ ZASTŘEŠENÍ PRO VÁŠ VŮZ

Přístřešky od nás mají široké uplatnění nejen v business centrech pro VIP zákazníky a klienty, ale hlavně pro vás a vaše auta. Alu carporty od nás naleznete po celé České republice.

Partneři

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby. Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím cookies. Více informací zde.